Dla uczniów

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

Ostatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala w nas pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, a nawet euforia. Nadszedł dziś dzień oczekiwany przez MATURZYSTÓW– ostatni dzień szkoły. Już tylko egzaminy maturalne dzielą ich od dorosłego życia. Mam nadzieję, że lata spędzone w tej szkole były dla Was etapem ciężkiej pracy, sukcesów i niekiedy porażek. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nie było łatwo, szczególnie w czasach, w których przyszło nam się zmierzyć z czymś nieznanym, czyli nauczaniem zdalnym. Pomimo tego iż opuszczacie mury IV Liceum Sportowego to PAMIETAJCIE drzwi do naszej szkoły są i zawsze będą dla Was otwarte.

Gratuluję wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, a szczególnie w zawodach sportowych. Dziękuję Wam za angażowanie się w pracę na rzecz szkoły i innych instytucji.

Słowa podziękowania kieruję do Rady Rodziców. Wszystkim Rodzicom dziękuję za udaną współpracę.

Dziękuję Nauczycielom, którzy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, dziękuję za trud włożony w Waszą naukę i wychowanie.

Życzę wam wielu niezapomnianych przygód, sukcesów, szczęścia w każdym dniu waszego życia, i zdania jak najlepiej MATURY.

Dyrektor

mgr Andrzej Potoniec