UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI STYPENDIAMI

This content has been archived. It may no longer be relevant

Rok szkolny 2020/2021

Z przyjemnością informujemy, że uczennice Zuzanna Cużytek (klasa 2d1) i Paulina Szeptak (klasa 2a) zostały wyróżnione stypendiami Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021. Zostały nagrodzone za osiągnięcie najwyższych wyników w szkole w ubiegłym roku.

I kto mówi, że nie opłaca się uczyć?;-)

Dziewczyny, gratulujemy sukcesu!

Rok szkolny 2019/2020

Gratulujemy Oldze Krok (klasa 3a), wyróżnienia za wysokie osiągnięcia w nauce i wyniki sportowe, uhonorowane stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2019/2020.

Stypendium Braci Potoczków za wybitne osiągnięcia naukowe i wyniki sportowe otrzymały uczennice Olga Krok, Afrodita Poniewierska, cieszymy się z sukcesu!

Rok szkolny 2018/2019

Stypendium Braci Potoczków za wybitne osiągnięcia naukowe i wyniki sportowe otrzymały uczennice Klaudia Sokołowska, Afrodita Poniewierska, serdecznie gratulujemy!