Dla uczniów

ŚWIĘTO SZKOŁY

I tak właśnie dziś 5 marca, obchodziliśmy Święto naszej Szkoły. Z uwagi na pandemie obchody troszkę inne jak zazwyczaj. Uroczystość rozpoczęła się od poświecenia obrazu Św. Kingi patronki naszej szkoły. Obraz namalowała Pani Renata Sołtys nauczycielka plastyki. Po przywitaniu zebranych przez Dyrektora ksiądz Andrzej Faron , poświecił pięknie namalowane dzieło. Uczniowie przypomnieli życiorys naszej Patronki, a samorząd uczniowski i przedstawiciel rady rodziców złożyli kwiaty pod tablica Św. Kingi.

Następnie w sali im. R. Sichrawy w MCK „Sokół” odbył się Wiosenny Przegląd Młodych Talentów. Oj, działo się!. Śpiew, taniec, gimnastyka artystyczna, recytacja poezji i gra na instrumentach … Prawdziwa uczta dla ducha. Jesteśmy z Was dumni!! Gratulujemy talentów artystycznych i sportowych.

Potem nauczyciele naszej szkoły zagrali mecz piłki siatkowej z uczniami klas. Po ciężkim boju kadra nauczycielska okazała się lepsza wygrywając 3-1.

Słowa podziękowania składamy Nauczycielom za przygotowanie i udział w uroczystościach, Przedstawicielowi Rady Rodziców za obecność, Panu Andrzejowi Zarychowi, dyrektorowi MCK „Sokół” za wynajęcie Sali, Służbie Medycznej Stowarzyszenia Maltańczyków pod opieka Andrzej Faron za wsparcie oraz Dyrektorowi IV LO Sportowego Andrzej Potoniec.