Dla uczniów

STUDNIÓWKA 2022

W dniu 15 stycznia 2022r. maturzyści bawili się na balu studniówkowym!

Nie zabrakło tradycyjnie odtańczonego poloneza. Uczniowie przygotowali  program artystyczny z dużą dawką poczucia humoru.

Dyrekcja nie pozostała dłużna i wręczając symboliczne upominki – kalendarze do odkreślania dni do matury – żartobliwie wzywała przewodniczących poszczególnych klas. A brzmiało to tak:

Klasa 3a1 – A jak absolutnie ambitna gromada  17 charakterów, którym dodatkowy tlen w kapsule 402 zabezpiecza wychowawczyni, z zamiłowania ogrodniczka. Niektóre niepokorne charaktery poddaje okresowemu ociosywaniu.

Klasa 3b1 – B jak bezkonkurencyjny zespół graczy, który przez 45 minut chce okiwać niejednego nauczyciela…. Czarodziejski gwizdek wychowawczyni ostrzega w porę przed wizytą na dywaniku dyrektora.

Klasa 3c1 – C jak całodobowe urządzenie do miksowania nerwów i wytrzymałości nauczycieli. Jedyną wadą urządzenia jest codzienna samoczynna regeneracja sił. Podstawowa zaleta – domontowana wychowawczyni o stalowych nerwach.

Klasa 3d1 – D jak dobre miejsce do odpoczynku podczas pracy, tam masz zagwarantowany spokój, ciszę i  dobry humor a wszystko pod czujnym okiem wychowawczyni, która w każdym dostrzeże ukryty talent.

Rodzicom dziękujemy za zorganizowanie imprezy.                                      

Uczniom, Wychowawcom i zaproszonym Nauczycielom dziękujemy za zabawę w miłej atmosferze. 

Pamiątkowe zdjęcia jeszcze opracowuje fotograf