Pomóżmy Kacprowi wrócić do gry

This content has been archived. It may no longer be relevant

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrych serc, wszystkich sportowców i fanów piłki nożnej z prośbą o wsparcie. Nasz brat Kacper, odkąd pamiętamy, trenuje piłkę nożną. Jest uczniem ll kl. 4 LO. w kl. sportowej i gra w Sandecji.  Sport to bardzo ważny element jego życia. Niestety na drodze do realizacji marzeń stanęła poważna kontuzja kolana. Na konsultacji u profesora Ficka w Bieruniu został zakwalifikowany do rekonstrukcji więzadeł ACL kolana prawego z zastosowaniem tenodezy bocznej. Koszt operacji wynosi ok. 13 000 zł. Rozwijanie pasji sportowej zeszło na drugi plan. Najważniejszy jest teraz powrót do codziennej sprawności. Mamy wspólne marzenie, aby nasz brat mógł jeszcze kiedyś zagrać w ukochaną piłkę nożną. Wierzymy, że jest tutaj wiele fanów sportu, dla których nie jest obojętny los młodego sportowca z kontuzją. Pokażmy, że łączy nas nie tylko piłka, ale i wielkie serca. Czasu mamy niewiele, bo 06.10.2020r jest przewidziana operacja w Bieruniu, ale wierzymy, że z Państwa pomocą w życiu Kacpra pojawi się miejsce na prawdziwy cud. Tak jak w grach zespołowych, tak i w życiu działa zasada: razem możemy więcej. Każda pomoc jest cenna i już teraz dziękujemy za okazaną dobroć, a także zapraszamy do udostępniania zrzutki znajomym.

Link do zrzutki

Los naszego brata jest dla nas w tym momencie najważniejszy. Bądźcie z nami w tej rozgrywce o lepsze jutro.