Osiągnięcia Sportowe
Najważniejsze wyniki: IV Liceum Sportowe
Rok szkolny 2021/2022
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
Opiekun pani D.OLSZEWSKA
(Ogórek Monika ,Kumor Kamila, Romuzga Anita , Sobolewska Natalia,Piksa Paulina, Godawska Klaudia)
II m-ce w WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADZIE DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT –Nowy Targ
Opiekun pani J.PIĘTA
(Ogórek Monika ,Kumor Kamila, Romuzga Anita , Sobolewska Natalia,Piksa Paulina, Godawska Klaudia, Maryna Kravchenko)
IV m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZ W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
Opiekun pan S.MICHALIK
(Bogdański Kacper,Wąchała Wojciech,Ziemnik Arkadiusz, Żarowski Sebastian ,Kociołek Dominik, Jasiński Jakub )
Bogdański Kacper awans indywidualny do WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w SZKOLNEJ LIDZE LA DZIEWCZĄT-II RZUT
Opiekun pani D.Olszewska
I m-ce w klasyfikacji generalnej i awans do zawodów Wojewódzich
Klasyfikacja indywidualna
Skok w dal – II m-ce Maryna Kravchenko
Bieg na 100m –I –m-ce Golonka Natalia
Bieg na 200m – I m-ce Piksa Paulina
Pchniecie kulą – II m-ce Sokulska Paulina, III msc Szeptak Paulina
Bieg na 400m – III m-ce Kumor Kamila
Bieg na 800m – II m-ce Romuzga Anita, III msc Węglarz Natalia
Bieg na 1500m – I m-ce Ogórek Monika
Sztafeta 4×100 m –I m-ce
WOJEWÓDZKA LICEALIADA w SZKOLNEJ LIDZE LA DZIEWCZĄT – II RZUT– Kraków
Opiekun pani D.Olszewska
III m-ce w klasyfikacji generalnej w Województwie Małopolskim
Klasyfikacja indywidualna
Skok w dal – I m-ce Miczulska Agnieszka, II m-ce Maryna Kravchenko
Bieg na 100m –I –m-ce Golonka Natalia
Bieg na 200m – II m-ce Piksa Paulina , III m-ce Dąbrowska Laura
Pchniecie kulą – I m-ce Steinhoff Gabriela kula 3 kg. , I msc Szeptak Paulina kula 4 kg.
Bieg na 800m – IV m-ce Romuzga Anita
Bieg na 1500m – I m-ce Ogórek Monika
Sztafeta 4×100 m –III m-ce
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w SZKOLNEJ LIDZE LA CHŁOPCÓW -II RZUT
Opiekun pan S.MICHALIK
V m-ce w klasyfikacji generalnej
Bieg na 200m – III m-ce Ziemnik Arkadiusz
Bieg na 1500m – I m-ce Bogdański Kacper
Sztafeta 4×100 m -IV m-ce
Im-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SACZA w PILCE SIATKOWEJ CHŁPCÓW
II m-ce w REJONOWEJ LICEALIADZIE w PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW- Bobowa
Opiekun pan- A.POTONIEC
(Bąk Mateusz, Ciężobka Piotr, Górka Krystian, Lorek Arkadiusz, Mrowca Jakub, Rokita Fabian, Sobol Wojciech, Stojda Mateusz, Szpila Krzysztof, Tomaniewski Filip, Wójcik Dominik, Ziemianek Patryk )
II m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SACZA w PILCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
Opiekun pan- A.POTONIEC
(Cużytek Zuzanna, Dębski Nikola, Długosz Oliwia, Gapczyńska Julia, Izworska Aleksandra, Liro Natalia, Meżyk Wiktoria, Michalik Wiktoria, Mróz Martyna, Skwarczowska Wiktoria, Śląska Paulina, Wierzbanowska Aneta )
MISTRZOSTWA NOWEGO SACZA w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW
Opiekun pan A.POTONIEC
IV m-ce ( Tomaniewski Filip , Wójcik Dominik )
MISTRZOSTWA NOWEGO SACZA w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT
Opiekun pan A.POTONIEC
I m-ce ( Długosz Oliwia, Izworska Aleksandra )
III M-CE (Mróz Martyna ,Baran Alicja )
IV m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
Opiekun pan R.KUBIELA
(Kulasza Kuba, Lelito Maciej , Lorek Arkadiusz, Stojda Mateusz, Trybuła Szymon, Wójcik Dominik, Ziemianek Patryk)
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZAT
I m-ce w REJONOWEJ LICEALIADZIE w PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – Stary Sącz
IV m-ce w WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADZIE w PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – Olkusz
Opiekun pani D.OLSZEWSKA
(Janczura Patrycja , Miczulska Agnieszka , Bryła Gabriela , Godawska Klaudia , Łazor Małgorzata, Steinhoff Gabriela, Rolka Sara, Kopacz Laura ,Smoter Nicola , Pierzga Aleksandra, Pomietło Kamila, Szeptak Paulina, Talar Aleksandra, Wańczyk Dorota , Wolanin Wiktoria, Stelmach Paulina )
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
II m-ce w REJONOWEJ LICEALIADZIE w PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW – Łącko
Opiekun pan J.PŁAZA
(Lorek Arkadiusz, Migacz Adam, Nalepa Michał, Sierota Kacper, Sobol Wojciech, Trybulkki Grzegorz, Urlik Jakub, Wnękowicz Mateusz, Wójs Jakub, Zagórski Piotr ,Trybuła Szymon, Kulasza Kuba )
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW
Opiekun pan S.MICHALIK
I m-ce – Lesniak Kamil , Palacz Konrad
Awans do zawodów Rejonowych – IV m-ce
Opiekun pan W.OLCHAWA
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT
Opiekun pani S.MICHALIK
I m-ce – Michalik Magdalena , Jasnos Emilia . Awans do zawodów Rejonowych- IV m-ce
VI m-ce – Ogórek Monika , Wincenciak Julia
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
Opiekun pan R.KUBIELA
(Adamczyk Paulina ,Brdej Martyna ,Golonka Natalia,Kaim Weronika ,Kumor Kamila,Lichoń Kamila,Piksa Paulina ,Romuzga Anita ,Rosiek Zuzanna,Sobolewska Natalia )
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT ,,6”
Opiekun pan R.KUBIELA
( Adamczyk Paulina ,Cygan Aleksandra ,Golonka Natalia,Kaim Weronika ,Kumor Kamila,Lichoń Kamila,Piksa Paulina ,Romuzga Anita ,Dutka Wiktoria,Sobolewska Natalia, Sokulska Paulina )
II m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ,,6”
Opiekun pan M.MERKLINGER
( Bieryt Szymon, Duda Arkadiusz, Koszyk Konrad, Kruczek Łukasz, Ormiański Kacper, Podgórski Mikołaj, Popiela Albert, Popiela Mateusz, Zając Kacper, Ziemnik Arkadiusz, Żarnowski Kamil)
WOJEWÓDZKA LICEALIADA w PŁYWANIU INDYWIDUALNYM I DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW – Myślenice
Opiekun pan W.OLCHAWA
styl grzbietowy -Citak Paulina ,
I m-ce styl motylkowy -Tomaniewski Filip
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I AWANS DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH
III m-ce w WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADZIE DZIEWCZĄT
Opiekun pani D.OLSZEWSKA
(Ogórek Monika ,Kumor Kamila, Ola Cygan, Romuzga Anita , Sobolewska Natalia,Biernat Izabela)
V m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZ W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
Opiekun pan S.MICHALIK
(Peciak Patryk,Szabla Fabian,Wąchała Wojciech,Ziemnik Arkadiusz, Żarowski Sebastian ,Badura Michał, Sarota Krystian )
INDYWIDUALNA LIGA LA
Dziewczęta -Opiekun pani J.PIĘTA
Skok w dal – III m-ce Miczulska Agnieszka, V msc Janczura Patrycja
Bieg na 100m –I –m-ce Cygan Aleksandra, II msc Dąbrowska Laura
Bieg na 200m – IV m-ce Kaim Weronika
Pchniecie kulą – I m-ce Sokulska Paulina, III msc Szeptak Paulina, V msc Citak Paulina
Bieg na 400m – III m-ce Sobolewska Natalia
Bieg na 800m – I m-ce Ogórek Monika, III msc Węglarz Natalia ,IV msc Romuzga Anita
Sztafeta 4×100 m –II m-ce
Chłopcy – Opiekun pan J.PŁAZA
Skok w dal – VI m-ce Tokarz Konrad
Bieg na 100m – III m-ce Maik Olaf, V msc Aleksander Kamil, VI msc Badura Michał
Bieg na 200m – IV m-ce Sadowski Oskar
Pchniecie kulą – VIII m-ce Kowalik Piotr
Bieg na 400m – IV m-ce Rusnak Bartosz, VII msc Piskor Krzysztof
Bieg na 1500m – I m-ce Rosiek Piotr,II msc Bogdański Kacper , VI msc Oleksy Maciej
Sztafeta 4×100 m -III m-ce
WOJEWÓDZKA LICEALIADA MŁODZIEŻY w INYWIDUALNEJ LIGA LA DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW – Kraków
Opiekun pani J.PIĘTA
Bieg na 100m- IX m-ce Cygan Ola, XI msc Dąbrowska Laura ,XVI msc Maik Olaf
Bieg na 400m –VII m-ce Sobolewska Natalia
Bieg na 800m – I m-ce Ogórek Monika, XV msc Węglarz Natalia
Bieg na 1500m – V m-ce Bogdański Kacper
Skok w dal – VIII m-ce Miczulska Agnieszka
Pchniecie kulą- VIII m-ce Sokulska Paulina ,XVI msc Szeptak Paulina
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w SZKOLNEJ KORESPONDENCYJNEJ LIDZE LA DZIEWCZAT
Opiekun pani K.DUDCZAK
Bieg na 100m – Dąbrowska Laura , Szczerba Natalia
Bieg na 200m – Golonka Natalia ,Kaim Weronika ,Sędzik Aneta
Bieg na 400m – Sobolewska Natalia
Bieg na 800m – Romuzga Anita
Bieg na 1500m – Ogórek , Brdej Martyna
Skok w dal – Miczulska Agnieszka, Janczura Patrycja
Pchnięcie kulą – Sokulska Pauli
II m-ce w satafecie 4x100m
WOJEWÓDZKA SZKOLNA LIGA LA DZIEWCZAT- Kraków
Opiekun pani K.DUDCZAK
Bieg na 100m- IV m-ce Dąbrowska Laura
Bieg na 200m – XVII m-ce Sędzik Aneta
Bieg na 1500 m –I m-ce Ogórek Monika
Skok w dal –IV m-ce Miczulska Agnieszka , IX m-ce Janczura Patrycja
Pchnięcie kulą – XIV m-ce Sobolewska Natalia
MŁODZIEZOWY FESTIWAL SZTAFET -Kraków
Opiekun pani K.DUDCZAK
4×100 m- VIII m-ce
4×400 m –II m-ce
II m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
Opiekun pani D.OLSZEWSKA
(Janczura Patrycja , Miczulska Agnieszka , Bryła Gabriela , Godawska Klaudia , Łazor Małgorzata ,Lipińska Amelia, Steinhoff Gabriela, Rolka Sara, Kopacz Laura ,Adamczyk Paulina , Piksa Paulina ,Golonka Natalia )
III m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
Opiekun pan J.PŁAZA
(Bartkowiak Maciej ,Cisoń Rafał,Gargul Kamil, Jarzębak Karol, Leśniak Mateusz ,Lorek Arkadiusz,Piskor Krzysztof, Rola Paweł, Sarota Krystian , Studencki Kacper,Trybuła Szymon, Urlik Jakub )
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM CHŁOPCÓW
Opiekun pan R.KUBIELA
III m-ce – Lesniak Kamil
VI m-ce – Palacz Konrad
VII m-ce –Rosiek Piotr
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM DZIEWCZĄT
Opiekun pani D.OLSZEWSKA
II m-ce – Michalik Magdalena
VII m-ce -Jasnos Emilia
IX m-ce – Ogórek Monika
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w SZACHACH INDYWIDUALNYCH CHŁOPCÓW
Opiekun pan J.PŁAZA
VIII m-ce -Bąk Mikołaj
IX m-ce –Kisieliński Patryk
XV m-ce – Ostapczuk Piotr
XXI m-ce – Rosiek Piotr
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
Opiekun pan R.KUBIELA
( Kołodziej Kacper ,Kowalik Piotr , Maslanka Igor , Jarzebak Mateusz , Nowak Arkadiusz ,Oleksy Wojciech , Orzeł Arkadiusz , Popiela Mateusz , Talar Kacper ,Tokarz Konrad , Urlik Jakub , Żarnowski Kamil )
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w PŁYWANIU INDYWIDUALNYM I DRUZYNOWYM DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
Opiekun pan W.OLCHAWA
Styl dowolny – IV m-ce Bocheński Kajetan
Styl motylkowy – I m-ce Tomaniewski Filip , IV m-ce Miczołek Maksymilian
Sztafeta chłopców – IV m-ce
Styl grzbietowy – III m-ce Citak Paulina
W pierwszym półroczu roku szkolnego 2021/2022 nasza młodzież reprezentowała szkołę również w innych zawodach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.
1.Ucznnica kl.3A Citak Paulinka zajęła IV miejsce na Międzynarodowych zawodach Pole Art. Experience oraz była Finalistka Ogólnopolskich zawodów poledanceholic
2.Uczennice z klasy 3C1-Julia Leśniak ,Emilia Smoleń ,Zuzanna Rosiek, Martyna Brdej oraz klasy 3C-Aleksandra Cygan ,Anita Romuzga ,Paulina Sokulska zajęły II miejsce w Mistrzostwach Polski w futsalu U-19 w Krakowie na Tauron Arena – trener Wojciech Mróz
3.Uczniowie klasy 1B i 2B zajęli II miejsce w Małopolskiej lidze juniorów młodszych – trener Robert Kubiela
4. Uczniowie klasy 3B zajęli V miejsce w Małopolskiej lidze juniorów starszych – trener Marek Zagórski
Rok szkolny 2020/2021
Najważniejsze wyniki: IV Liceum Sportowe
I MIEJSCE POWIATOWEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT 2020/2021, AWANS DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH
Opiekun p. D. Olszewska
Ogórek Monika , Wysowska Marta , Ola Cygan , Wolak Patrycja , Cebula Weronika , Biernat Izabella
LIGA LA – LICEALIADA 2020/2021 DZIEWCZĄT
Opiekun pani J.Pięta
Skok w dal
Adamczyk Paulina
Miczulska Agnieszka
3,64
3,72
Bieg 100m
Cygan Aleksandra
Brdej Martyna
II miejsce Dudka Wiktoria
14,36 68
15,07 54
13,86 79
Bieg 200m
Dąbrowska Laura
I miejsce Piksa Paulina
30,22 69
29,38 76
Bieg 400m
III miejsce Cebula Weronika
II miejsce Sobolewska Natalia
1,21,35
1,13,20
Pchnięcie kulą 3 kg
Leśniak Julia
III miejsce Sokulska Paulina
II miejsce Smoleń Emilia
8,95
9,29
9,33
Bieg 800m
I miejsce Wysowska Magdalena
II miejsce Wolak Patrycja
2,52,82
2,55,07
Bieg 1500m
I miejsce Ogórek Monika
5,55,26
Bieg 4x100m
I miejsce
IV LO Sportowe
56,15,86
INDYWIDUALNA LIGA LA DZIEWCZĄT
Licealiada 2020/2021
Opiekun pani D,Olszewska
Bieg 100 m
II miejsce
III miejsce
Dudka Wiktoria
Cygan Aleksandra
13,68
14,07
Bieg 200 m
II miejsce
III miejsce
Dąbrowska Laura
Brdej Martyna
30,45 11
31,37
Bieg 400 m
I miejsce
II miejsce
Sobolewska Natalia
Lorek Wiktoria
1,11,62
1,20,08
Bieg na 800 m
I miejsce
III miejsce
Ogórek Monika
Wysowska Magdalena
2,47,12
2,55,61
Skok w dal
II miejsce
IV miejsce
Miczulska Agnieszka
Janczura Patrycja
3,86
3,77
Pchnięcie kulą
I miejsce
II miejsce
Sokulska Paulina
Smoleń Emilia
9,44
9,06
INDYWIDUALNA LIGA LA CHŁOPCÓW
Licealiada 2020/2021
Opiekun pan W.Olchawa
Bieg na 100 m
II miejsce
Kacwin Michał
11,90
Bieg na 200 m
I miejsce
II miejsce
Kaczmarek Kamil
Mężyk Mateusz
24,87
25,27
Bieg na 400 m
I miejsce
Bartkowiak Maciej
56,01
Bieg na 1500 m
I miejsce
III miejsce
IV miejsce
Sarota Krystian
Bogdański Kacper
Rola Paweł
4,48,74
4,51,54
4,52,71
Skok w dal
III miejsce
V miejsce
Trybuła Szymon
Gurgul Kamil
5,27
4,72
Pchnięcie kulą
III miejsce
Górka Krystian
10,64
Rok szkolny 2019- 2020
Najważniejsze wyniki: IV Liceum Sportowe
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH
Opiekun pani J. Pięta
Nowak Paulina, ,Baran Kamila, Bydłoń Julia, Bydłoń Sara, Chojdecka Alicja ,Koral Amelia, Łatka Paulina, Pacholarz Justyna, Poniewierska Afrodita, Sokołowska Klaudia ,Studencka Laura, Kumor Paulina, Łatka Paulina, Pałac Maria, Stanek Julia, Wolanin Wiktoria, Złocka Patrycja
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW I AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH
Opiekun pan J.Płaza
Bocheński Sławomir, Mordarski Adrian, Myjak Szymon, Niemas Jakub, Olchawa Szymon, Tarsiński Andrzej, Trybuła Szymon, Wiktor Nikodem, Bulzak Kacper, Cison Jan, Dzieciolowski Damian, Jabłoński Jakub, Krol Grzegorz, Ligarski Piotr, Łukasik Kacper, Majoch Jakub
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA UNIHOCK DZIEWCZĄT
Opiekun pan J. Płaza
Brdej Martyna, Cygan Aleksandra, Leśniak Julia, Michalik Magdalena, Romuzga Anita, Rosiek Zuzanna, Sokołowska Klaudia, Sokulska Paulina, Toczek Magdalena, Wolanin Wiktoria, Wysowska Magdalena, Złocka Patrycja
I m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
Opiekun pan S. Michalik
Brdej Martyna, Cygan Aleksandra, Leśniak Julia, Michalik Magdalena, Romuzga Anita, Rosiek Zuzanna, Smoleń Emilia, Sobolewska Natalia, Sokulska Paulina, Toczek Magdalena, Wysowska Magdalena
VII m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA KSZYKÓWKA 3X3 CHŁOPCÓW
Opiekun pani J.Pięta
Lelito Maciej, Lorek Arkadiusz, Stojda Mateusz, Ziemianek Patryk
IV m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA KOSZYKÓWKA 3X3 DZIEWCZĄT
Opiekun pan S. Michalik
Nowak Julia, Rosiek Zuzanna, Smoleń Emilia, Stanek Julia, Złocka Patrycja
VI m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA UNIHOCK CHŁOPCÓW
Opiekun pan J.Płaza
Bulzak Kacper, Dudek Jakub, Filipowicz Micha, Fryzowicz Arkadiusz, Kociołek Dominik, Kulczyk Igor, Leśniak Jakub, Ligarski Piotr, Mordarski Adrian, Niemas Jakub , Olchawa Szymon, Oleksy Kacper
II m-ce w MISTRZOSTWACH NOWEGO SĄCZA SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĘTA
Opiekun pan J.Płaza
Adamczyk Agnieszka, Cebula Weronika, Cygan Aleksandra, Jurczak Anna, Leśniak Julia, Miczołek Sonia, Ogórek Monika, Pałac Maria, Sobolewska Natalia, Sromek Monika, Stanek Julia, Wolak Patrycja
II m-ce ( PUNKTACJA ZESPOŁOWA ) DZIEWCZĄT
VI m-ce ( PUNKTACJA ZESPOŁOWA ) CHŁOPCÓW w LIDZE LA
Opiekun pani D. Olszewska i pan J. Płaza
Skok w dal – Oleksy Kacper, Jeleński Kacper, Trybuła Szymon, Adamczyk Paulina, Smoter Nicola, Świerczyńska Julia,
Bieg na 100m – Ciastoń Rafał, Górka Adrian, Popiela Kacper, Cygan Aleksandra, Łazaor Małgorzata, Miczulska Agnieszka,
Bieg na 200m – Majoch Jakub, Mróz Przemysław, Ziemnik Marcin, Sobolewska Natalia, Talar Aleksandra
Pchniecie kulą – Łukasik Kacper, Sokulska Paulina, Leśniak Julia, Łatka Paulina).
Bieg na 400m – Kaczmarek Kamil, Jurczak Anna, Pałac Maria.
Bieg na 800m – Bartkowiak Maciej, Ogorzały Ewelina, Wolak Patrycja, Cebula Weronika.
Bieg na 1500m – Myjak Szymon, Sarota Krystian, Wysowska Magdalena, Ogórek Monika,
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w INDYWIDUALNEJ LIDZE LA klas 1 i 2 DZIEWCZĄT
Opiekun pani D. Olszewska
V m-ce w biegu na 100m – Julia Stanek
XII m-ce w biegu na 200m – Sobolewska Natalia
VI m-ce w biegu na 400m – Pałac Maria
II m-ce w biegu na 800m – Ogórek Monika
VI m-ce w pchnięciu kulą – Myczyńska Dominika
V m-ce w skoku w dal – Miczulska Agnieszka
III m-ce w pchnięciu kula – Paulina Łatka
III m-ce w sztafecie 4x 100m – Cygan Aleksandra, Pałac Maria, Sobolewska Natalia, Stanek Julia
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA w INDYWIDUALNEJ LIDZE LA CHŁOPCÓW
Opiekun pan S. Michalik
II m-ce w biegu na 100m – Ciastoń Rafał
II m-ce w biegu na 200m – Rola Paweł
III m-ce w biegu na 400m – Bartkowiak Maciej
X m-ce w biegu na 1500m – Sarota Krystian
XX m-ce w skoku w dal – Górka Adrian
IX m-ce w pchnięcie kula – Olchawa Mateusz
III m-ce w sztafecie 4x 100m
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA W INDYWIDUALNYM I DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Opiekun pani D. Olszewska
I m-ce drużynowo Dziewczęta – Mlyczyńska Dominika, Michalik Magdalena
VI m –ce drużynowo Chłopcy – Leśniak Jakub, Niemas Jakub
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA – PŁYWANIE DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Opiekun pan W. Olchawa
III miejsce Drużynowe dziewcząt
III miejsce indywidualnie na 50 m w stylu dowolnym Kulpa Oliwia
IV miejsce Drużynowe chłopców
IV miejsce indywidualnie na 50 m w stylu dowolnym Tomaniewski Filip
INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT
Opiekun pani D.Olszewska
3 miejsce – Mlyczyńska Dominika
4 miejsce – Michalik Magdalena
MISTRZOSTWA NOWEGO SĄCZA – PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
Opiekun pani M.Bogacka
3 miejsce- IV Liceum Ogólnokształcące Sportowe
(Wiktoria Mężyk, Natalia Liro, Julia Gapczyńska, Martyna Mróz, Oliwia Długosz, Patrycja Stachoń, Wiktoria Michalik, Paulina Śląska, Aneta Wierzbanowska, Zuzanna Cużytek, Dominika Mlyczyńska, Amelia Koral)
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
Opiekun pani J. Pięta
I miejsce w zawodach rejonowych dziewcząt i awans do zawodów wojewódzkich
Nowak Paulina ,Baran Kamila, Bydłoń Julia, Bydłoń Sara, Chojdecka Alicja ,Koral Amelia, Łatka Paulina, Pacholarz Justyna, Poniewierska Afrodyta, Sokołowska Klaudia ,Studencka Laura, Kumor Paulina, Łatka Paulina, Pałac Maria, Stanek Julia, Wolanin Wiktoria, Złocka Patrycja
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
Opiekun pan J. Płaza
I miejsce w zawodach rejonowych chłopców i awans do zawodów wojewódzkich.
Bocheński Sławomir, Mordarski Adrian, Myjak Szymon, Niemas Jakub, Olchawa Szymon, Tarsiński Andrzej, Trybuła Szymon, Wiktor Nikodem, Bulzak Kacper, Cison Jan, Dzieciolowski Damian, Jabłoński Jakub, Krol Grzegorz, Ligarski Piotr, Łukasik Kacper, Majoch Jakub
Rok szkolny 2018- 2019
I MIEJSCE WOJEWÓDZKA LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
Opiekun pani J. Pięta
Baran Kamila, Bydłoń Julia, Bydłoń Sara, Krok Olga, Koral Amelia, Pacholarz Justyna, Pałac Maria, Poniewierska Afrodyta, Nowak Paulina, Łatka Paulina, Sokołowska Klaudia, Stanek Julia, Studencka Laura, Wolanin Wiktoria, Złocka Patrycja