O szkole

Po ukończeniu liceum: Możesz kontynuować kształcenie na następujących kierunkach: trenerskim, nauczycielskim, rekreacyjno – turystycznym, rehabilitacyjnym, ratownictwie medycznym, kierunkach związanych z bezpieczeństwem, menager sportowy. Film promocyjny:

DYREKTOR mgr Andrzej Potoniec Z - CA DYREKTORA mgr Anastazja Plechta

Trenerzy Specjaliści wybranych dyscyplin sportu osiągający najwyższe wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej. Nauczyciele Nauczyciele przedmiotowi o wysokich kwalifikacjach będący egzaminatorami maturalnymi, doświadczeni w prowadzeniu zajęć edukacyjnych z młodzieżą klas sportowych.

WYMAGANIA EDUKACYJNE NA POSZCZEGÓLNE OCENY KLASA 1 RELIGIA JĘZYK POLSKI JĘZYK ANGIELSKI JĘZYK NIEMIECKI HISTORIA  WOS  WOK MATEMATYKA  FIZYKA CHEMIA   BIOLOGIA GEOGRAFIA   PODST.PRZ.  INFORMATYKA WYCH.FIZ   EDB    KLASA 2 RELIGIA JĘZYK POLSKI JĘZYK ANGIELSKI JĘZYK FRANCUSKI JĘZYK NIEMIECKI MATEMATYKA  CHEMIA ...

STATUT SZKOŁY PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZN