Dla uczniów,  Informacje dla rodziców,  Wyróżnione

Komunikat Dyrektora

Komunikat Dyrektora ZSiPO w Nowym Sączu

Szanowni Państwo,

działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020r. w sprawie ogłoszenia na obszarze RP stanu epidemii oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty ze względu na konieczność zapobiegania zagrożeniu związanemu z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19, z dniem 23 marca do 14 kwietnia 2020 r. wstrzymuje się bezpośrednie przyjmowanie interesantów w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu.

W sprawach administracyjnych ( np. zaświadczenia, wnioski) należy kontaktować się z kierownictwem ZSiPO za pośrednictwem wychowawców telefonicznie, pocztą mailową lub przez e – dziennik.

W sprawach pilnych telefonicznie – 18 444 33 75 w godz. 8.00 – 13.30.

Wszelkie informacje dotyczące działalności ZSiPO w Nowym Sączu znajdują się na stronie internetowej szkoły oraz przekazywane są przez e-dziennik.

Z poważaniem,

mgr Andrzej Potoniec