Dla uczniów,  Informacje dla rodziców

Komunikat Dyrektora

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty koniecznym jest przedłużenie zamknięcia szkoły do dnia 9 kwietnia 2020.

Nie spowoduje to przerwania jej działalności dydaktycznej.

Nauczyciele będą kontynuować zdalne nauczanie. W najbliższych dniach przekażemy Wam dodatkowe informacje o sposobie i trybie realizacji zadań w okresie czasowego ograniczenia naszego funkcjonowania. Prosimy o zrozumienie powagi chwili i przyjęcie tych rozwiązań.

Apelujemy o rozważne spędzanie kolejnych dni, zachowanie bezpieczeństwa w Sieci internetowej – to nie dodatkowe ferie.

Apelujemy o poważne traktowanie poleceń służb sanitarnych i porządkowych i stosowanie się do nich, przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i rozwagi.

Szczególną opieką otaczamy naszych tegorocznych Maturzystów.

Chcemy Was zapewnić, że jesteśmy z Wami i dla Was, a nie tylko obok Was.

Nauczyciele dołożą wszelkich starań aby nowy sposób nauczania przyniósł Wam satysfakcję ze zdobywania wiedzy i umiejętności. Jesteśmy, by dzielić Wasze radości i troski w tym trudnym czasie. Będziemy Was nieustannie wspierać i motywować!

Liczymy na to, że Wasze zaangażowanie będzie najlepszą motywacją dla nas.

Pozdrawiam,
życzę dużo zdrowia