Klasy – profile

Zapisy w Elektronicznym Systemie Rejestracji do naszej Szkoły będą dostępne tylko i wyłącznie w dniach od 16.05.2022 r. godz. 8:00 do 30.05.2022r. godz. 15:00

Zanim wypełnisz wniosek, wejdź w zakładkę Oferta i zapoznaj się z profilami klas!

Aby zostać uczniem naszej szkoły wymagane są testy sprawnościowe więcej informacji o samych testach znajdziesz TUTAJ

Uczniowie chcący się uczyć poza miejscem swojego zamieszkania mają również możliwość wynajmu bursy szkolnej w Starym Sączu. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do zapoznania się z warunkami lokalowymi. Zapraszamy również do odwiedzin strony www.bursastarysacz.pl. W zakładce rekrutacja zawarta jest cała informacja na temat przyjęcia do bursy wraz z drukami do pobrania.

folder bursa

Zapraszamy również do obejrzenia filmików: