Dla uczniów

HARMONOGRAM TESTÓW SPRAWNOŚCIOWYCH

Uwaga poniżej przedstawiamy harmonogram testów sprawnościowych.

Testy sprawnościowe – 30.06.2020 r.

Godz. 09:00 piłka nożna

  1. Aleksander Kamil
  2. Badura Michał
  3. Cisoń Adam
  4. Izworski Jakub
  5. Jarzębiak Mateusz
  6. Kamiński Filip
  7. Karpiel Wojciech
  8. Maślanka Marcin
  9. Mędlarski Karol
  10. Orzeł Arkadiusz
  11. Ostapczuk Piotr
  12. Pawłowski Radosław
  13. Piszczek Krystian
  14. Pogwizd Brajan
  15. Rosiek Piotr
  16. Sadowski Oskar
  17. Stachoń Oskar
  18. Szabla Fabian

Godz. 10.30 piłka nożna

  1. Kantor Tomasz
  2. Kochanek Kamil
  3. Konar Fabian
  4. Kowalski Paweł
  5. Kuzar Wiktor
  6. Łomnicki Jakub
  7. Migacz Adam
  8. Motyka Józef
  9. Ogorzały Paweł
  10. Pajek Brian
  11. Pawlik Patryk
  12. Rejentowicz Daniel
  13. Skoczeń Karol
  14. Smoleń Jakub
  15. Stafiński Bartosz
  16. Świgut Marcin
  17. Tokarczyk Michał

Godz. 12:00 piłka nożna

  1. Białoń Szymon
  2. Biel Julia
  3. Bieryt Szymon
  4. Duda Dominika
  5. Golonka Natalia
  6. Janczura Miłosz
  7. Kruczek Łukasz
  8. Lichoń Kamila
  9. Oleksy Martyna
  10. Ormiański Kacper
  11. Piksa Paulina
  12. Plata Maksymilian
  13. Serafin Kacper
  14. Sromek Kacper
  15. Wojtas Jakub
  16. Zagórski Mateusz
  17. Zając Kacper

Godz. 13:30 piłka nożna

  1. Bałuszyński Kuba
  2. Barnach Mikołaj
  3. Białowodzki Filip
  4. Chlebek Piotr
  5. Czerpak Marcelina
  6. Dudka Wiktoria
  7. Furczoń Jakub
  8. Goranci Filip
  9. Hobot Stanisław
  10. Jawor Kamil
  11. Klag Szymon
  12. Kowalczyk Stanisław
  13. Mrówka Dawid
  14. Myrlak Szymon
  15. Nowak Piotr
  16. Pazdan Maciej
  17. Piszczek Michał
  18. Szwarc Wiktoria

Testy sprawnościowe 01.07.2020 r.

Godz. 09:00 – piłka ręczna

  1. Adamczyk Weronika
  2. Bryła Edyta
  3. Dąbrowska Laura
  4. Dębiński Dominik
  5. Hubar Emilia
  6. Kmiecik Kalina
  7. Kopacz Laura
  8. Pałka Dawid
  9. Rolka Sara
  10. Steinhoff Gabriela
  11. Szczepaniak Wiktoria
  12. Szumlicz Caroline
  13. Łukaszczyk Jonasz (koszykówka)

Godz. 11:00 – sporty indywidualne

  1. Bogdański Kacper
  2. Grygiel Karol
  3. Leśniak Kamil
  4. Lorek Wiktoria
  5. Maik Olaf
  6. Towarnicka – Górka Amelia

Godz. 12:00 – piłka siatkowa

  1. Baran Alicja
  2. Biernat Izabela
  3. Bołoz Anna
  4. Chruślicka Kinga
  5. Cisoń Natalia
  6. Dębski Nicola
  7. Izworska Aleksandra
  8. Sobkowiak Nikola
  9. Stabrawa Dominika
  10. Szkaradek Natalia
  11. Szpila Krzysztof
  12. Węglarz Natalia

Godz. 13:30 – piłka siatkowa

  1. Górka Konrad
  2. Kożuch Oskar
  3. Krok Aleksandra
  4. Krschka Oliwia
  5. Krzak Karolina
  6. Leśniak Wiktoria
  7. Olchawa Wiktoria
  8. Oleksy Bartek
  9. Pajor Julia
  10. Popardowska Emilia
  11. Półtorak Angelika
  12. Tokarczyk Piotr
  13. Wacławik Szymon
  14. Zachwieja Olga
  15. Zasowska Amelia
Zmiana wielkości czcionki
Zmiana kontrastu