IV Liceum ogólnokształcące Sportowe w Nowym Sączu

Aktualności

W ubiegły piątek uczciliśmy Święto Odzyskania Niepodległości uroczystą akademią. Była to żywa lekcja historii. Młodzież dowiedziała się, że 11 listopada 1918 roku był przełomowym dniem w dziejach Europy i Polski. 

więcej

5  października 2017 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu.         

więcej

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzieży chowanie”

więcej

Rajd szkolny "Śladami św. Kingi" odbył się w dniu 28.09.2017r. 

 

więcej

22 lutego 2019r. grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Magdaleny Cięciwy i pani Anastazji Plechty wybrała się do Obidzy na Przełęcz Przysłop. W tym dniu sądecka GRH „Żandarmeria” po raz kolejny organizowała do tego  miejsca rajd partyzancki odtwarzając wydarzenia sprzed 75 lat.

więcej

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia gimnastyki korekcyjnej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowo -Wychowawczych przy ulicy Nadbrzeżnej 77

więcej

Obiekty sportowe dostępne przy szkole i w największym centrum sportowym na terenie miasta Nowego Sącza przy ulicy Nadbrzeżnej.

więcej

Prezydent Miasta Nowego Sącza uhonorował osiągnięcia uczniów szczególnie uzdolnionych. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Sali Reprezentacyjnej sądeckiego ratusza.

więcej