Aktualności

5  października 2017 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu.

„Takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzieży chowanie”

Rajd szkolny "Śladami św. Kingi" odbył się w dniu 28.09.2017r.

22 lutego 2019r. grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Magdaleny Cięciwy i pani Anastazji Plechty wybrała się do Obidzy na Przełęcz Przysłop. W tym dniu sądecka GRH „Żandarmeria” po raz kolejny organizowała do tego  miejsca rajd partyzancki odtwarzając wydarzenia sprzed 75 lat.

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia gimnastyki korekcyjnej w Zespole Szkół i Placówek Oświatowo -Wychowawczych przy ulicy Nadbrzeżnej 77

Obiekty sportowe dostępne przy szkole i w największym centrum sportowym na terenie miasta Nowego Sącza przy ulicy Nadbrzeżnej.

Prezydent Miasta Nowego Sącza uhonorował osiągnięcia uczniów szczególnie uzdolnionych. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Sali Reprezentacyjnej sądeckiego ratusza.