Aktualności

Zapytanie ofertowe na remont schodów zewnętrznych i obejścia budynku przy ul. Lenartowicza 4 w Nowym Sączu (opis w załączniku)

Nasza społeczność szkolna kolejny raz w tym roku uczciła  obchody 100 - lecia Odzyskania Niepodległości. 9 listopada udaliśmy się przed pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie o godzinie 11:15 odśpiewaliśmy Hymn Państwowy w ramach ogólnopolskiej akcji "Rekord dla Niepodległej".

12 grudnia dla klas zorganizowana została lekcja historii z udziałem Bractwa Rycerskiego KERIN.

To kolejna impreza sportowa organizowana przez naszą społeczność szkolną w ramach Obchodów 100 - lecia Odzyskania Niepodległości.

Plan uroczystości związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości organizowanych w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nowym Sączu

Kilka ostatnich sukcesów ucznia klasy 1b1, Szymona Nowobilskiego:

14 miejsce mistrzostwa Europy
17 miejsce w mistrzostwach świata
1 miejsce - turniej nadziei olimpijskich
2 miejsce mistrzostwa polski juniorów

BohaterON – włącz historię!

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu o tematyce historycznej, którego celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek pocztowych.